Relaxační

pohlazení do uší

Prožijte harmonické těhotenství

Zklidněte svou mysl a uvolněte tělo

V očekávání miminka nás hřejí pocity štěstí a radosti. Sem tam nám je ale můžou narušit strachy a pochybnosti, jaký bude porod nebo jak to celé zvládneme. Nebojte, jsou to naše přirozené emoce a jsme v nich spolu.

Začněte se těšit a užijte si tento vzácný čas!  

Relaxace jsou účinný a příjemný způsob, který vás pohladí a zbaví obav.

Co vám relaxace přinesou?

Negativní myšlenky přetvoříte na ty pozitivní

 

Odhodíte strach a obavy

 

Vědomě prožijete každý moment vašeho těhotenství

 

 

Napojíte se na své tělo i miminko

 

Budete více sebevědomá a připravená na porod

 

Budete se cítit uvolněná a v klidu

 

Nad koupí relaxací jsem trochu váhala, protože jich již hodně mám k dispozici z jiných zdrojů. Když jsem se zaposlouchala do ukázkové relaxace, která je na webu dostupná a uvědomila si, že si ji často chodím pouštět a je mi velmi příjemná, věděla jsem, že se chci zaposlouchat i do dalších relaxací. A jsem z nich nadšená. Hlas Lindy, hudba, obsah relaxací….je to přesně to, co mi sedí a nyní poslouchám relaxace jen od Lindy.

Radka Geráková

Co balíček relaxací obsahuje

1. AFIRMACE 

7:10

❥ Relaxace s afirmacemi, které pohladí každou těhotnou ženu, Dopřejte si chvíli klidu, zastavení, uvolnění tvého těla a spojení s vaším miminkem.

2. ČEKÁNÍ NA MIMINKO

3:13

❥ Audio nahrávka stvořená na období pár dní před příchodem miminka. Jakmile budete cítit, že je vše připravené a chcete se příjemně naladit na společné shledání. Povzbudí vás a ujistí, že je vše v pořádku a miminko má svůj čas.

3. NA PROCHÁZKU

4:08

❥ Tuto relaxaci si můžete pustit na procházce nebo na nějakém pěkném místě. Je to relaxace v pohybu, kterou jsme stvořili na základě vašich přání.

4. PRVNÍ DOBA PORODNÍ

4:53

Afirmace vybrané speciálně pro první dobu porodní, kdy už miminko přichází na svět. Audio nahrávka pro dodání sebedůvěry, odvahy a síly pro příchod miminka na svět.

5. RELAXACE (ČICHOVÁ KOTVA)

 5:31

V rámci této vedené relaxace se pracuje s něčím voňavým (mýdlem, voňavkou, čímkoli, k čemu lze v průběhu porodu přivonět,..). Kotva funguje tak, že si spolu s vůní a prožitkem zafixujete pocit uvolnění, který si poté přenesete i k porodu. 

6. POVZBUZENÍ

2:36

Povzbuzení, které pomáhalo v těhotenství i mně. Slova podpory, která je dobré slyšet, když se cítíte nejistá či v nepohodě. Jste skvělá a silná a tahle audio nahrávka vám to pomůže zvědomit.

7. UVOLNĚNÍ STRACHU Z PORODU

10:38

❥ Strachy nás svazují a vytváří nám někdy spoustu nepohody. Tato relaxace je s příběhem, ze kterého si vezmete inspiraci i prožitek pro vlastní porod a pomůže vám uvolnit strachy.

Kompletní balíček 7 audio nahrávek

Afirmace v těhotenství 129 Kč
Relaxace čekání na miminko 69 Kč
Relaxace na procházku pro těhotné 89 Kč
Relaxace na první dobu porodní 119 Kč
Relaxace v těhotenství (čichová kotva) 89 Kč
Těhotenské povzbuzení 69 Kč
Uvolnění strachu z porodu 149 Kč

celkem 713 Kč

zaváděcí cena balíčku:

470 Kč

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud by se vám nahrávky nelíbily, peníze vám bez mrknutí oka vrátíme.

Pokud byste si chtěla zakoupit jednotlivé relaxace, najdete je tady na této stránce. 

těhotenské relaxace

Ukázka zdarma

Nekupujte zajíce v pytli. Poslechněte si 7 minutovou relaxaci pro uvolnění, ztišení a propojení se svým miminkem.

FAQ

Jak probíhá poslech relaxací?

Balíček relaxací se vám stáhne ve formátu .zip, který si rozbalíte u sebe v počítači či mobilu a rozbalí se vám soubory ve formátu .mp3. Tyto soubory si již pohodlně přehrajete v jakémkoliv přehrávači. Součástí objednávky bude i odkaz na web, kde si můžete pustit nahrávky i přímo z webu. 

V jaké fázi těhotenství si mám balíček zakoupit?

Čím dříve, tím lépe. Většinu relaxací můžete poslouchat v průběhu těhotenství. Pouze relaxace Čekání na miminko a První doba porodní jsou připraveny na závěrečnou fázi těhotenství. 

Je možné zakoupit relaxace jednotlivě?

Ano, na této stránce je můžete zakoupit jednotlivě. Nicméně i přesto vám jednoznačně doporučujeme zakoupit si cenově výhodnější, kompletní balíček. 

Je možné zakoupit relaxace jako dárek?

Určitě ano. Napište nám na objednavky@pribehyzrozeni.cz a rádi vám zašleme dárkový poukaz, který pak můžete vámi obdarované ženě poslat. 

Dopřejte si balíček relaxací

a nalaďte se na svůj porod a setkání s miminkem

 Po zaplacení ihned dostanete odkaz ke stažení relaxací. Za minutu už můžete poslouchat.